Ο Δημήτρης Δασκαλάκης αγαπήθηκε όσο λίγοι από τους “πορτοκαλί” και στην μεγάλη καριέρα του είχε την ευκαιρία να ζήσει μεγάλες στιγμές με την ομάδα του ΑΠΟΕΛ.
Είναι ο δεύτερος χρόνος φέτος που έχει την τεχνική ηγεσία της συμπαθέστατης ομάδας του Εθνικού Λατσιών που αγωνίζεται στην Γ’ κατηγορία. Ο Γλαύκος Μιχαηλίδης είχε μια σύντομη συνομιλία για τους φετινούς στόχους και επιδιώξεις του με την ομάδα των Λατσιών.