Είμαστε στα μέσα Αυγούστου και σ’ αντίθεση με το πρόσφατο παρελθόν, η εμπορική κίνηση στους δρόμους των δήμων της νότιας Λευκωσίας εξακολουθεί να είναι αυξημένη.
Η κάμερα του Latsia TV περιόδευσε στους εμπορικούς δρόμους των δήμων Λατσιών και Ιδαλίου και διαπιστώσαμε ότι τα περισσότερα καταστήματα των δύο λεωφόρων είναι ενοικιασμένα. Παλαιοί και νέοι ιδιοκτήτες συνεχίζουν την εμπορική δραστηριότητα και τον προσωπικό τους αγώνα για προκοπή και αλλαγή του αρνητικού κλίματος.
LatsiaTV News HD | ΔΕΝ ΠΗΓΑΝ ΟΛΟΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ