Ο αγαπημένος μας Έλληνας τραγουδιστής Νίκος Πορτοκάλογλου και το συγκρότημα “φτεροτές κιθάρες”, έρχονται στην Κύπρο για μια φιλανθρωπική συναυλία στις 27 Ιουνίου 2015.
Η συναυλία θα πραγματοποιηθεί στο Σκαλί Αγλατζιάς από τις 18.00 μέχρι και τις 00.00.
Τα έσοδα της συναυλίας θα διατεθούν για την ομάδα “Χρυσαλλίδα”, η οποία δίνει βοήθεια, υποστήριξη και διάφορες συμβουλές σε οικογένειες που τα παιδιά έχουν γεννηθεί με λαγόχειλο.
Presale tickets των 25 και 20 ευρώ, μπορείτε να βρείτε από τα coffee brands Έγκωμη, Μακαρίου και Λακατάμια.