Το εστιατόριο Ginger δεν χρειάζεται και ιδιαίτερες συστάσεις αφού είναι συνώνυμο με την ποιότητα, την άψογη εξυπηρέτηση και εξαιρετική του κουζίνα.
Από σήμερα θα έιναι ανοικτό από τις 11πμ-4μμ προσφέροντας είδη καφετερίας και ποιότικα γεύματα, προσφέροντας μια νέα και ποιοτική επιλογή για όσους δεν συμβιβάζονται με λιγότερο από το τέλειο!
Στα πλαίσια της eπαναλειτουργίας του εστιατορίου, η διe;yθυνση του Ginger παρέθεσε δεξίωση σε επιλεγμένα άτομα – διαχρονικούς φίλους της επιχείρησης, όπου τους πρόσφερε ένα φανταστικό συνδυασμό γεύσεων, πραγματική πανδαισία. Ο σταθμός μας ήταν εκεί στηρίζοντας την νέα προσπάθεια του Ginger