Το βράδυ της 11ης Οκτωβρίου 2023, στις 20:00, το Δημοτικό Θέατρο Λατσιών θα φιλοξενήσει μια εξαιρετική εκδήλωση με τον αγαπημένο Μάριο Μελετίου. Αναμένεται να είναι μια βραδιά γεμάτη ξεχωριστή μουσική και ερμηνείες.
Ο Μάριος Μελετίου, ένας από τους κορυφαίους ερμηνευτές της χώρας, θα παρουσιάσει ένα μοναδικό μουσικό πρόγραμμα που θα περιλαμβάνει τα καλύτερα τραγούδια του.
Ελάτε να απολαύσουμε τους Ευδοκία Καδή, Φίλιππο Κτένα, Έλενα Ανδρέου, Μιχάλη Μαύρο και Μάριο Μελετίου. Η είσοδος είναι μόλις 3 ευρώ, και αυτή η εκδήλωση υπόσχεται να μας χαρίσει μια μοναδική βραδιά γεμάτη συναισθήματα και αξέχαστες στιγμές. Κλείστε τη θέση σας από τώρα σε αυτό το μοναδικό μουσικό γεγονός.