Το 283ο Σύστημα Προσκόπων Γερίου προσκαλεί τους κατοίκους της περιοχής στο 2ο Χριστουγεννιάτικο Χωριό, που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή, 9 Δεκεμβρίου, στις 17:30 το απόγευμα, στο Γέρι.
Η εκδήλωση θα λάμψει με φωταγώγηση και θα προσφέρει ένα μαγικό περιβάλλον για όλη την οικογένεια. Οι πρόσκοποι του συστήματος έχουν ετοιμάσει ένα πολυσυλλεκτικό πρόγραμμα που περιλαμβάνει δραστηριότητες για μικρούς και μεγάλους.
Για τους μικρούς μας φίλους, θα υπάρχει η δυνατότητα να απολαύσουν μια χριστουγεννιάτικη ταινία, δημιουργώντας μια μοναδική εμπειρία για την περίοδο των εορτών. Επιπλέον, οι επισκέπτες θα έχουν την ευκαιρία να απολαύσουν νόστιμα γλυκά και ζεστό ρόφημα στον ατμοσφαιρικό χώρο του χριστουγεννιάτικου χωριού.
Η συμμετοχή σας θα συμβάλει στη δημιουργία μιας αξέχαστης εμπειρίας για όλη την κοινότητα. Σας προσκαλούμε λοιπόν να μας συντροφεύσετε σε αυτό το ξεχωριστό γεγονός, να μοιραστούμε μαζί τον χριστουγεννιάτικο θαυμασμό και να δημιουργήσουμε ανεξίτηλες αναμνήσεις.